top of page

Curiozitati de la clienti


Primim des întrebarea: "Cât dureaza întregul proces de achizitionare a unui imobil?" 🏠

Ei bine, durata acestui proces poate varia de la un caz la altul, deoarece fiecare situatie este unica. Însa echipa noastra dedicata de experti în achizitii imobiliare se ocupa în întregime de toate detaliile, astfel încât sa va facilitam acest drum important.

📜 Pregatirea Actelor: Un pas esential, iar echipa noastra va va ghida cu atentie pentru a asigura ca totul este în ordine. Aceasta poate dura în functie de complexitatea tranzactiei si de starea actelor existente.

📅 Stabilirea Datei de Semnare la Notar: Dupa ce actele sunt pregatite, urmatorul pas important este stabilirea datei de semnare la notar.

🤝 Daca este cazul se mentine în permanenta legatura cu reprezentantul bancii.

Asadar, daca va gânditi sa achizitionati o locuinta, nu va faceti griji cu privire la durata procesului. Suntem aici pentru a va ghida în fiecare etapa si pentru a face aceasta experienta cât mai usoara si placuta posibil.

Contactati-ne astazi pentru a începe calatoria catre casa sau apartamentul visurilor voastre! 🏡✨

📞 0733 355 359


0 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page